Szanowni Członkowie Podlaskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych.
Uprzejmie przypominamy, że od marca 2025 roku obowiązuje nowa wysokość składki członkowskiej, która wynosi 100 zł/rok.
Decyzja o podwyższeniu składki została podjęta na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo Wyborczym, w związku ze wzrostem kosztów działalności oraz potrzebą dalszego rozwoju inicjatyw realizowanych przez nasze stowarzyszenie. Jednocześnie przypominamy o terminie płatności składki - do końca I kwartału.
Dziękujemy za Państwa wsparcie i zaangażowanie w działalność organizacji.






